Uwaga!
Ta kopia systemu CMS jest licencjonowana dla innej domeny!

Lampa BioSpectrum » Harbin - Harbin
Nowości
 
Lampa BioSpectrum

Lampa BioSpectrum

Współczesny świat stawia przed ludźmi wysokie wymagania: mamy być piękni, aktywni, mądrzy i pełni energii. Niestety nasze otoczenie nie jest dla nas łaskawe. Dlatego bez względu na to ile mamy lat powinniśmy pamiętać, by zadbać o wewnętrzną równowagę biochemiczną naszego organizmu.

Według założeń medycyny holistycznej, człowiek jest jednością składającą się z organów od siebie zależnych i ze sobą współpracujących. W myśl tej zasady, zdrowie jest rezultatem wewnętrznej równowagi psychofizycznej.  Organizm  promieniuje  specyficznym spektrum częstotliwości, którą nazwano Spektrum Częstotliwości Biologicznych.  Postępy w nauce wspierane myślą i doświadczeniem Dalekiego Wschodu i nowoczesne technologie (kwantowa i molekularna) Zachodu pozwoliły naukowcom stworzyć urządzenie BioSpectrum.

BioSpectrum to urządzenia medyczne najnowszej generacji. Unikalne działanie polega na emitowaniu promieniowania właściwie dobranych minerałów), związków organicznych, co powoduje samo leczenie organizmu.
Unikalność polega na, działaniu opartym na sprzężeniu z organizmem człowieka, ponieważ wysyłane fale powodują powstanie rezonansu w ludzkim ciele.

Klinicznie dowiedziono skuteczność wspomagania w terapii ponad 140 jednostek chorobowych.  Nie ma działania ubocznego.BioSpectrum jest nieocenionym urządzeniem wspomagającym leczenie, przywracającym siły witalne, znacznie przyspiesza powrót do zdrowia pacjentów po przebytych zabiegach operacyjnych. Poprawia ogólną kondycję organizmu, usuwa stany zmęczenia, zwiększa witalność, przywraca stan równowagi, działa odświeżająco. Działając synergistycznie wspomaga skuteczność innych terapii zarówno tych z kręgu medycyny akademickiej jak i medycyny naturalnej. Ponadto poprawia dotlenienie organizmu, a tym samym ukrwienie, funkcjonowanie systemu immunologicznego, wydalniczego. Stabilizuje pracę hormonów, reguluje poziom hemoglobiny i żelaza, organizm jest bardziej dotleniony, zwiększa się poziom neurohormonów.
BioSpectrum są przeznaczone do foto- i termoterapii. Można je stosować na całe ciało, miejscowo lub na wybrane strefy akupunkturowe.

Doskonale wspomagają leczenie schorzeń takich jak:

    rany: rany zakażone, rany nieodpowiednio leczone.

zaburzenia tkanki miękkiej: uraz tkanki miękkiej, uszkodzenie powysiłkowe, zapalenie kości, stawów i kręgosłupa.
    choroby skóry: półpasiec, niewielkie oparzenia, odleżyny, owrzodzenia odleżynowe.
    przy stanach zapalnych układu oddechowego: zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, dziecięce zapalenie płuc.
    ostre i chroniczne choroby układu pokarmowego: chroniczny nieżyt żołądka, wrzody dwunastnicy, WZW.
    choroby układu moczowego i narządów rodnych: chroniczne zapalenie prostaty, chroniczne zapalenie narządów miednicy,    zapalenie przydatków.
     świnka, zapalenie przyusznicy i wiele innych.

BioSpectum poprzez działanie   przeciwbólowe, przeciwzapalne, bakteriobójcze i grzybobójcze przyspieszają rekonwalescencję pacjentów po przebytych zabiegach chirurgicznych. Ponadto poprawiają energetykę organizmu i relaksują go poprzez:

   - Ogólną poprawę stanu psychofizycznego
   - Przyspieszenie regeneracji po chorobie i zmęczeniu
   - Regulację poziomu hemoglobiny
   - Dotlenienie tkanek, zmniejszenie poziom kwasu mlekowego (po wysiłku fizycznym)
   - Pobudzenie wydzielania hormonów
   - Wzrost refleksu
   - Wzrost wydolności mięśni oraz zwiększenie odporności na wysiłek fizyczny
   - Przyspieszają leczenie wszelkich zaburzeń skórnych(wypryski, grzybice, blizny, odleżyny, egzemy, łuszczycę)
   - Poprawiają wchłanianie maści i okładów

BioSpectrum są specjalistycznymi urządzeniami medycznymi do terapii, rehabilitacji i profilaktyki. Dzięki ich zastosowaniu znacznie wzrośnie efektywność zabiegów, skróceniu ulegnie czas rekonwalescencji pacjentów, a co za tym idzie obniżeniu ulegną koszty leczenia i hospitalizacji. Jest to całkowicie bezpieczny, bezbolesny i skuteczny sposób na odzyskanie równowagi organizmu, a więc atrakcyjny dla leczących i leczonych.Posiadacze tych urządzeń w domu, oprócz siebie, całej rodziny i znajomych, mogą także kurować inne organizmy żywe, takie jak  domowe zwierzęta czy rośliny doniczkowe.

Opinia lekarza stosującego urządzenie w swojej praktyce zawodowej:

BioSpectrum - niezwykłe urządzenie rehabilitacyjne. Akademicka medycyna europejska nadal pozostaje bezradna wobec wielu chorób, szczególnie cywilizacyjnych chorób przewlekłych. Tradycyjna medycyna chińska  od ponad pięciu tysięcy lat, stanowi zatem cenne uzupełnienie współczesnej medycyny. Jesteśmy obecnie świadkami integracji tej tradycyjnej chińskiej medycyny z medycyną klasyczną. Coraz więcej ludzi przekonuje sie do formułowanego przez fizyków stwierdzenia, że cały Wszechświat jest energią, a materia to tylko jej skupisko.

Organizm człowieka jest energetyczną formą życia, która powinna znajdować się w pełnej harmonii sama ze sobą i z otaczającym ją wszechświatem. Zarówno w naturze, jak i w ciele ludzkim oscylują stale dwie przeciwstawne siły: element Yang, pierwiastek męski – dzień, światło, niebo, Słońce, ciepło, ogień, ruch i siła twórcza – oraz element Yin, pierwiastek żeński – noc, mrok, Ziemia, Księżyc, bierność i inercja. By żywy organizm mógł żyć i właściwie funkcjonować muszą te energie płynąć stale przez organizm w tzw. kanałach energetycznych czyli meridianach. Organizm człowieka wychwytuje z otoczenia te energie: energię Yang płynacą z Kosmosu i energię Yin płynącą z Ziemi. Energie te docierają do wszystkich narządów i tkanek, by mogły właściwie funkcjonować. Warunkiem zachowania zdrowia jest stałe utrzymanie równowagi między siłami Yin i Yang. Według tradycyjnej medycyny chińskiej przyczyną powstania choroby jest albo zakłócenie tej równowagi, albo zakłócenie krążenia tych energii w kanałach energetycznych w wyniku ich zablokowania.

Każda materia, ponieważ jest skupiskiem energii, promieniuje. Organizm człowieka także. Naukowcy zbadali, że zdrowy, właściwie funkcjonujący organizm, promieniuje innym spektrum częstotliwości niż organizm z rozregulowanymi funkcjami i systemami, który nie jest w równowadze bioenergetycznej. Terapia, aby była skuteczna, powinna doprowadzić do wyregulowania zaburzonej bioenergetycznej równowagi organizmu. Nasze ciało, będące istotą fizyczną, jest odbiciem rozkazów myślowych, naszych emocji, psychiki. Poprzez przywrócenie harmonii systemu energetycznego uwalniamy się od chorób przejawiających się na planie fizycznym i psychicznym.    Przełom wieku XX na XXI przyniósł burzliwy rozwój informatyki, nic zatem dziwnego, że w medycynie pojawiły się urządzenia pracujące w zakresie harmonizowania energii ciała ludzkiego.

Chińscy naukowcy z Instytutu Inżynierii Biomedycznej w Yunanie, pod kierunkiem dr Zhou Lin, którzy dzięki skutecznym, mozolnym, wieloletnim badaniom oraz połączeniu myśli i nauki Dalekiego Wschodu z wiedzą i technikę Zachodu stworzyli urządzenia skutecznie emitujące promieniowanie w zakresie częstotliwości biologicznych zdrowego organizmu człowieka. Promieniowanie to – pobrane przez organizm w wyniku biorezonansu – wpływa na odzyskanie równowagi metabolicznej oraz psychofizycznej człowieka. Jednym z takich aparatów jest urządzenie BioSpectrum.

Promieniowanie (światłem niewidzialnym) tego aparatu pokrywa się z naturalnymi częstotliwościami komórek, tkanek, narządów i procesów biochemicznych funkcjonujących w organizmie żywym. Porządkowanie wielkości energii (poprzez specyficzne spektrum oscylacji elektromagnetycznych) komórek, przekłada się ostatecznie na lepsze ich funkcjonowanie, czego wynikiem jest poprawa stanu zdrowia. Biospectrum wywołuje tzw. "efekt cieplny", zwiększa przepływ krwi rozszerzając naczynia krwionośne, zmienia korzystnie właściwości reologiczne krwi (ruch i lepkość krwi) i ze względu na swoje niespecyficzne, ogólnoustrojowe działanie, znakomicie nadaje się do wspomagania procesu rehabilitacji.

Każdy pacjent rehabilitowany jest pacjentem szczególnej troski, niezależnie czy jest to dziecko z mózgowym porażeniem dziecięcym, czy dorosła osoba po leczeniu skomplikowanego złamania. Wynika to z faktu, iż każda rehabilitacja zakłada długoterminowość stosowanych zabiegów.  W czasie zabiegu Biospectrum regulują się wszystkie funkcje i systemy organizmu, które przed zabiegiem były rozregulowane w wyniku choroby i dysfunkcji. Dzięki temu urządzenia dają znaczną poprawę energetyki organizmu, co przejawia się w regeneracji całego organizmu.

Biospectrum wspiera pacjenta w jego staraniach o szybszy powrót do zdrowia poprzez:

- Korzystny wpływ na psychikę pacjenta

- działanie antydepresyjne, podniesienie energii życiowej koniecznej do kontynuacji procesu odnowy zdrowotnej

- Zwiększa ruchomość stawów, działając przeciwbólowo, przeciwobrzękowo, zmniejszając napięcia mięśni i uelastyczniając blizny zarówno skórne jak i wewnętrzne

- Ogólne regenerowanie organizmu (w zakresie wszystkich układów: sercowo- naczyniowego, oddechowego, hormonalnego, wydalniczego) w okresie rekonwalescencji po długiej chorobie, antybiotykoterapii lub zabiegu operacyjnym.

- Niezwykle szybkie oddziaływanie w procesach gojenia odleżyn

- Jest nie tylko bezbolesne, ale wręcz wywołujące przyjemne wrażenia w czasie trwania zabiegu.

- Nie wywołuje skutków ubocznych. Zabiegi w zależności od potrzeby wykonywane są 1 lub 2 razy dziennie z odległości 20-30 cm od naświetlanego obszaru. Naświetlaniu poddajemy rejony chorych narządów lub obszary stref akupunkturowych wyjaśnionych i pokazanych w instrukcji obsługi urządzenia.

Tak szeroki wachlarz możliwości pozwala znaleźć zastosowanie u każdego rehabilitowanego pacjenta.


UWAGA!!! Lampa w cenie promocyjnej teraz tylko 6500zł.

Copyright (c)2009 H A R B I N